Happy Garden eper 1 L
Ha olyan italt szeretne kínálni a gyerekeknek és felnőtteknek, amely ízletes, könnyű és pénztárcabarát, a Happy Garden Strawberry remek választás. Ezt a mesterséges színezékektől és tartósítószerektől mentes, alacsony kalóriatartalmú szirupot 1:29 arányban hígítjuk, így egy liter nagy mennyiségű frissítő ital a népszerű eper ízzel. Egyszerű elkészítésének és kiváló minőség/ár arányának köszönhetően kiválóan alkalmas iskolai menzákra, büfékbe, kisebb intézményekbe, családi házakba vagy szabadidős létesítményekbe, ahol gyors és költséghatékony megoldásra van szükség. Az epres változat édes gyümölcsös profilt kínál, amely soha nem okoz csalódást, és már régóta az egyik legnépszerűbb íz minden korosztályban.
Összetevők
Cukor, víz, savak: citromsav, édesítőszer: szukralóz, aroma, karamell szirup, hibiszkus és sárgarépa koncentrátum,eperlé konentrátumból 0,1 %, kálium jodid.
Adagolás
1:29
Tápérték adatok – 100 ml koncentrátum
| Energia | 1 487 kJ/355,3 kcal |
|---|
| Zsír | 0,1 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 87 g |
|---|
| amelyből cukor | 79 g |
| Fehérje | 0,1 g |
|---|
| Só | 0,1 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 1,32 kg |