Bassta Kukorica 2,125 kg
Édeskés íz, kellemes ropogósság és azonnali felhasználhatóság – pontosan ezt kínálja a sterilizált Bassta kukorica pácban, amely pillanatok alatt „felélénkítheti” számos receptet. Csak le kell csepegtetni, és kész is: friss salátákba, tortillákba, tálakba, tésztasalátákba, mexikói keverékekbe, levesekbe, rizottókba és meleg zöldségköretekbe. Remekül működik gyors pizzatölteléknek, sütött ételekhez, vagy színes kiegészítőként húsos és húsmentes ételekhez. A praktikus 2 kg-os csomagolásnak köszönhetően ideális választás éttermek, bisztrók, pizzériák, iskolai étkezdék, catering és élelmiszeripari gyártás számára, ahol a gyorsaság, a stabil minőség és a minimális hulladék számít. A Bassta kukorica egyszerűen egy olyan alapanyag, amely nagy szolgálatot tesz a konyhában – gyorsan, ízletesen és felesleges munkával.
Összetevők
Édes csemege kukorica-szem 82,5%, ivóvíz, étkezési só.
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 293 kJ/70 kcal |
|---|
| Zsír | 1 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 14 g |
|---|
| amelyből cukor | 6 g |
| Fehérje | 2 g |
|---|
| Só | 1 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 2,12 kg |