CHICORY DREAM Basic 750 g
Finom íz, könnyű elkészítés és megbízható eredmény minden csészében – a Chicory Dream Basic ideális koffeinmentes kávépótló ital a mindennapi fogyasztáshoz. A kávépótló keverék és a szárított tejsavó egy kiegyensúlyozott, sima, üledékmentes italt eredményez, amely gyorsan elkészíthető és kellemes ízű. Magas hozamának köszönhetően kiválóan alkalmas háztartásokba és nagyobb fogyasztású létesítményekbe, mint például irodák, iskolai étkezdék, egészségügyi intézmények, idősek otthonai, szállodák vagy vendéglátóipari létesítmények, ahol fontos az egyszerű kezelés, az állandó minőség és a gazdaságos üzemeltetés. A Chicory Dream Basic praktikus választás mindenhol, ahol ízletes és igénytelen meleg italt kell kínálni a legkülönbözőbb ügyfelek számára.
Összetevők
szárított tejsavó, tejpótló anyag (glükózszirup, keményített kókuszzsír, emulgeátor: E 471 és E 472e, tejfehérje, stabilizátor: E 340, E 331 és E 452, csomósodást gátló anyag: E 551, aroma),, pörkölt pótkávé-keverék cikóriával 10,6% (árpa, rozs, cikória 7 %).
Adagolás
750 g / 10 l forró víz (15 g / 200 ml)
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 1 697 kJ/405,5 kcal |
|---|
| Zsír | 9,3 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 8,9 g |
| Szénhidrát | 71 g |
|---|
| amelyből cukor | 48 g |
| Fehérje | 8,3 g |
|---|
| Só | 1,34 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 1 – obsahuje | Sikér tartalmazó gabonafélék (búza, rozs árpa, zabpehely) és belőlük készült termékek: |
|---|
| Allergének 7 – obsahuje | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 750 Gramm |