Biogena Majestic Tea Noni & szilva 20×2,5 g
Lépjen be egy világba, ahol a szilva hagyományos íze találkozik a noni egzotikus varázsával. Ez a prémium tea továbbfejlesztett receptúrájával és gazdagabb gyümölcsös ízével tűnik ki, amely közelebb hoz bennünket a természethez, mint valaha. Minden korty utánozhatatlan mézes-szilvalekváros ízt kínál, finom fűszeres jegyekkel és édes szilvával – a Biogena egyik legkedveltebb teaváltozata.
A szilva természetes módon támogatja az emésztést és könnyedséget ad a szervezetnek, míg az egzotikus nonit erősítő hatásai és vitalitást fokozó tulajdonságai miatt értékelik – együtt ízharmóniát teremtenek.
A főzet vörös színben játszik kékes árnyalatokkal, szilvalekvárra emlékeztető illattal, amely újabb kortyra csábít. Minden csomag 20 filtert tartalmaz – elegendőt azokhoz a pillanatokhoz, amikor szeretne magának és másoknak egy csészényi, a természet erejével teli teát kínálni.
| Energia | 50 kJ/11,9 kcal |
|---|---|
| Zsír | 0,1 g |
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 0,4 g |
| amelyből cukor | 0,2 g |
| Fehérje | 0,3 g |
| Só | g |
| Egyéb | g |
| Termelő | Biogena CB spol. s r. o., U Pily 702, 370 01 České Budějovice 4, Cseh Köztársaság |
|---|---|
| Aroma | |
| Szavatosság (hónap) | |
| Typ čaje |
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|---|---|
| doboz | 1 | 50 Gramm |