Bencini gofri 8 g (200 db)
Csomagolási egység:
Karton
A 200 darabos csomagolású Bencini gofri ropogós, aprócska snack, amely kiválóan alkalmas kávé mellé vagy gyors uzsonnára a nap folyamán. A praktikus kiszerelésnek és az egyszerű tálalásnak köszönhetően mindig kéznél lesznek, anélkül, hogy bonyolult előkészítést vagy adagolást igényelnének. Irodákba, szállodákba, recepciókra, kávézókba, várótermekbe, konferenciatermekbe, catering szolgáltatásokhoz és vállalati üzemekbe is kiválóan alkalmasak, ahol kellemesen kiegészítik a harapnivalók kínálatát és kellemesebbé teszik minden szünetet.
Összetevők
Búzaliszt, glükóz-fruktóz szirup, vaj (14 %), cukor, pálma olaj, cukor szirup, szójaliszt, repceszirup, dextrin, só, emulgeálószer: szója lecitin és E471, térfogatnövelőszer E500, fahéj, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, Bourbon vanília aroma.
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 1 886 kJ/450,7 kcal |
|---|
| Zsír | 21 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 12 g |
| Szénhidrát | 61 g |
|---|
| amelyből cukor | 32 g |
| Fehérje | 3,5 g |
|---|
| Só | 0,63 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| kt | 1 | 1,6 kg |