Happy Day jablko BIO 100% 0,2l (27 ks)
Csomagolási egység:
Karton
Kvalitní jablečný džus Happy Day 100% Jablko je vyrobený z pečlivě vybraných jablek, díky nimž nabízí harmonickou a plnou ovocnou chuť bez jakýchkoliv kompromisů. Praktické balení je ideální na cesty, do školy nebo do práce, kdykoli máte chuť na rychlé a příjemné osvěžení. Značka Happy Day je zárukou výjimečné kvality a autentického ovocného zážitku, který se hodí pro malé i velké milovníky poctivého džusu.
Összetevők
100% BIO jablečná šťáva z koncentrátu.
Tápérték adatok – 100 ml ital
| Energia | 193 kJ/46,1 kcal |
|---|
| Zsír | 0,5 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 11 g |
|---|
| amelyből cukor | 10 g |
| Fehérje | 0,5 g |
|---|
| Só | 0,01 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| kt | 1 | 5,64 kg |