AGIBERIA Müsli szívek csokoládéval 30x25 g
Csomagolási egység:
Karton
Kicsi méretű, nagy energiájú. Az AGIBERIA Müsli szívecskék csokoládéval ötvözik a kókusz és a csokoládé ízét egy praktikus snackben, amelyet bárhová magával vihet. Rost-, ásványi anyag- és vitamin-tartalmának köszönhetően gyors energiaforrást jelent az iskolai nap, a munka vagy az utazás során. Kiváló kis snack iskolákba, irodákba, kirándulásokra, sporteseményekre és szállodai reggeli csomagokba. Minden karton 30 csomagot tartalmaz, ami praktikus választássá teszi őket iskolák, vállalati üzemek, büfék és egyéb vendéglátóipari egységek számára. Utazáshoz szükséges energia, szeretettel tálalva – kis, ízletes szívek formájában.
Összetevők
Ovesné vločky 52 %, cukr, čokoláda 8 % (kakaová hmota*, cukr, kakaové máslo*, emulgátor: lecitiny), olivový olej, kokosový tuk, rýžový extrudát, strouhaný kokos 4 %, agávový sirup, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku* 1 %, mořská sůl, přírodní aroma.
Adagolás
--
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 2 000 kJ/477,9 kcal |
|---|
| Zsír | 22 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 11 g |
| Szénhidrát | 59 g |
|---|
| amelyből cukor | 14 g |
| Fehérje | 8,7 g |
|---|
| Só | 0,14 g |
|---|
| Egyéb | Vláknina (g) 6,3 g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 1 – obsahuje | Sikér tartalmazó gabonafélék (búza, rozs árpa, zabpehely) és belőlük készült termékek: |
|---|
| Allergének 6 – stopové množství | Szójabab (szója) és belőle készült termékek |
|---|
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
| Allergének 8 – stopové množství | Száraz csonthéjas termések (mandula, mogyoró, kesudió, paradió, pisztácia, makadámdió, queensland dió) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| kt | 1 | 750 Gramm |