Agiberia Sun Fruitmix zselében 123 g
Csomagolási egység:
Karton
A gyümölcsök színes kombinációja finom zselében könnyű és kellemes gyümölcsös nasit kínál a nap különböző pillanataiban. Az Agiberia Sun Fruitmix in jelly ideális választás, ha valami édesre és frissítőre vágyik, amit nem kell bonyolultan elkészíteni. Kiválóan alkalmas otthon, a munkahelyen, az iskolában, utazás közben, kirándulásokon és nyári napokon, de egész évben használható. A praktikus gyümölcsös snack zselé formájában örömet okoz gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt, és iskolai étkezdékben, büfékben, kávézókban vagy vendéglátóipari egységekben is jól használható, ahol a egyszerűség és a gyors kiszolgálás a legfontosabb.
Összetevők
Voda, hroznová šťáva z koncentrátu, směs ovoce (broskvové kostky 7,3 %, hruška 6,5 %, ananas 6,5 %), regulátory kyselosti: kyselina citronová , citronan sodný, citronan draselný), přírodní aroma, želírující látky: guma gellan, karubin, xanthan, antioxidant: kyselina L-askorbová, zpevňující látka: chlorid vápenatý, ibišek sabdariffa.
Adagolás
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 340 kJ/81,2 kcal |
|---|
| Zsír | 0,44 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,02 g |
| Szénhidrát | 19 g |
|---|
| amelyből cukor | 18 g |
| Fehérje | 0,44 g |
|---|
| Só | 0,15 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| kt | 1 | 7,38 kg |