Bassta Barack kockák 3 kg
A praktikus kockákra vágott, enyhén édes lében pácolt lédús őszibarackok megbízható gyümölcsalapanyagot jelentenek a mindennapi felhasználáshoz. A Bassta őszibarack kockák 3 kg kiválóan alkalmasak desszertekhez, süteményekhez, gyümölcskelyhekhez és hideg ételekhez, valamint könnyen felhasználhatók reggeli menük részeként is. A nagyobb csomagolásnak köszönhetően otthon, iskolai és vállalati étkezdékben, cukrászdákban, éttermekben, szállodákban és más vendéglátóipari egységekben is felhasználhatók, ahol fontos a állandó minőség és a gyors elkészítés. Praktikus megoldás egész éves használatra mindenhol, ahol mindig kéznél kell lennie a gyümölcsnek.
Összetevők
Loupané broskve kostky, pitná voda, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová, antioxidant: kyselina L-askorbová.
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 209 kJ/49,9 kcal |
|---|
| Zsír | g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 12 g |
|---|
| amelyből cukor | 11 g |
| Fehérje | 0,7 g |
|---|
| Só | g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 3 kg |