Bassta Gyümölcs koktél 2,5 kg
A megbízható minőségű gyümölcsök készlete minden jól működő konyha alapja. A Bassta gyümölcskoktél 2,5 kg enyhén édes pácban kiegyensúlyozott ízű és praktikus felhasználású, egész évben. 58% gondosan kiválasztott gyümölcsöt tartalmaz különböző arányban – őszibarackot, körtét, ananászt, szőlőt és cseresznyét – és kiválóan alkalmas desszertekhez, süteményekhez, gyümölcskelyhekhez és hideg ételekhez. A nagyobb kiszerelésnek köszönhetően otthon, iskolai és vállalati étkezdékben, éttermekben, cukrászdákban, vendéglátóipari egységekben és közösségi konyhákban is felhasználható, ahol mindig kéznél kell lennie a kompromisszumok nélküli, kiváló minőségű alapanyagoknak.
Összetevők
Ovoce v různém poměru (broskve, hrušky, ananas, hrozny, třešně /barvivo: erythrosin/), pitná voda, cukr, antioxidanti: kyselina citronová.
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 278 kJ/66,4 kcal |
|---|
| Zsír | g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 14 g |
|---|
| amelyből cukor | 13 g |
| Fehérje | g |
|---|
| Só | 0,25 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 2,5 kg |