Színes bab 5 kg
AG A színes babok tápláló és ízletes alapanyagok, amelyek magas fehérjetartalmuknak köszönhetően kiválóan helyettesítik a húst, ugyanakkor alacsony zsírtartalmúak. Sokoldalúságuknak köszönhetően kiválóan alkalmasak levesekhez, gulyáshoz, vegetáriánus szeletekhez és hamburgerekhez, ahol teljessé és laktatóvá teszik az ételeket. Használatukra mindennapi főzéshez, mind éttermekben, iskolai menzákban, vendéglátóipari egységekben, vegetáriánus bisztrókban vagy közösségi konyhákban is lehetőség nyílik. Az AG színes bab 5 kg-os csomagolásban ideális választás mindazok számára, akik nagyobb mennyiségben főznek, és minőségi, növényi alapanyagot keresnek a változatos és kiegyensúlyozott étrendhez.
Összetevők
Fazole barevná.
Adagolás
--
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 1 366 kJ/326,4 kcal |
|---|
| Zsír | 1,4 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 56 g |
|---|
| amelyből cukor | 3,2 g |
| Fehérje | 22 g |
|---|
| Só | g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 1 – stopové množství | Sikér tartalmazó gabonafélék (búza, rozs árpa, zabpehely) és belőlük készült termékek: |
|---|
| Allergének 3 – stopové množství | Tojás és belőle készült termékek |
|---|
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
| Allergének 8 – stopové množství | Száraz csonthéjas termések (mandula, mogyoró, kesudió, paradió, pisztácia, makadámdió, queensland dió) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 5 kg |