Biogena Fruity Garden Pure Apple 0,72l
Ha az őszinte ízek biztonságára van szüksége az elkészítés összetevői nélkül, a Biogena Fruity Garden Pure Apple az ideális megoldás. Csak hígítsd fel 1:5 arányban, és másodpercek alatt 100%-os almalevet kapsz, teljes, friss ízzel. A 6-os kiszerelés lehetővé teszi a különböző ízek igény szerinti kombinálását, amit a kávézók, éttermek, szállodák és családok is értékelni fognak, akik szeretnék, ha mindig kéznél lenne otthon minőségi gyümölcslé. A Pure Apple egyszerűen a módja annak, hogy a tiszta alma élménye minden pohárba kerüljön - gyorsan, kényelmesen és kompromisszumok nélkül.
Összetevők
Alma koncentrátum 100%, antioxidáns: L-aszkorbinsav, természetes alma aroma.
Adagolás
1:5
Tápérték adatok – 100 ml koncentrátum
| Energia | 1 187 kJ/283,6 kcal |
|---|
| Zsír | g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 70 g |
|---|
| amelyből cukor | 65 g |
| Fehérje | 0,6 g |
|---|
| Só | g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 1,23 kg |