Happy Garden narancs 1 L
A Happy Garden Orange ideális választás azok számára, akik egy friss, jellegzetes ízű italt szeretnének kínálni nagyon kedvező áron. Egyszerűen hígítsa fel ezt a mesterséges színezékek és tartósítószer nélküli, alacsony kalóriatartalmú koncentrátumot 1 : 29 arányban, hogy nagy mennyiségű, tiszta és kellemesen gyümölcsös ízű, frissítő narancsos italt kapjon. Kiváló minőség/ár arányának köszönhetően a Happy Garden alkalmas iskolák, étkezdék, közétkeztetés és olyan létesítmények számára, ahol megbízható, gazdaságos és ízben kiegyensúlyozott megoldásra van szükség. A narancsos változat egy jól bevált klasszikust kínál, amely a gyermekek és a felnőttek számára egyaránt ízletes, és minden pénztárcának megfelel.
Összetevők
Cukor, víz, narancslé koncentrátumból 0,1 %, savak: citromsav, aroma, édesítőszer: szukralóz, kálium jodid.
Adagolás
1:29
Tápérték adatok – 100 ml koncentrátum
| Energia | 1 487 kJ/355,3 kcal |
|---|
| Zsír | 0,1 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 87 g |
|---|
| amelyből cukor | 79 g |
| Fehérje | 0,1 g |
|---|
| Só | 0,1 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 1,34 kg |