Happy Garden eper 5 L
Ha olyan italt szeretne kínálni a gyerekeknek és felnőtteknek, amely ízletes, könnyű és pénztárcabarát, a Happy Garden Strawberry 5 literes kiszerelésben kiváló választás nagyobb rendezvényhelyszínekre. Ez a mesterséges színezékektől és tartósítószerektől mentes, alacsony kalóriatartalmú szirup 1:29 arányban hígított, így egy csomagból igazán nagy mennyiségű friss epres italt kap. Egyszerű elkészítése, nagy hozama és kiváló ár-érték aránya miatt ideális iskolai étkezdékbe, menzákra, közétkeztetésbe, kórházakba, közétkeztetési vagy szabadidős létesítményekbe, ahol megbízható, gyors és költséghatékony megoldásra van szükség. Az epres változat édes gyümölcsös profilt kínál, amely soha nem okoz csalódást, és az egyik legkeresettebb íz minden korosztályban.
Összetevők
Cukor, víz, savak: citromsav, édesítőszer: szukralóz, aroma, karamell szirup, hibiszkus és sárgarépa koncentrátum,eperlé konentrátumból 0,1 %, kálium jodid.
Adagolás
1:29
Tápérték adatok – 100 ml koncentrátum
| Energia | 1 460 kJ/348,9 kcal |
|---|
| Zsír | 0,1 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 83 g |
|---|
| amelyből cukor | 83 g |
| Fehérje | 0,1 g |
|---|
| Só | 0,1 g |
|---|
| Egyéb | Výrobek obsahuje 34 µg jódu ve 100 ml nápoje = 23% referenční hodnoty příjmu. g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 6,6 kg |