Bassta Hámozott, félbevágott sárgabarack 2,5 kg
Az aprikosok egyedülálló képességgel rendelkeznek, hogy egy édes receptből finom, illatos és őszintén gyümölcsös ételt varázsoljanak – és pontosan ilyenek a Bassta hámozott, félbevágott aprikosok 2,5 kg. A sterilizált félbevágott gyümölcsök édes lében vannak, és azonnal felhasználhatók, így nincs szükség hámozásra, vágásra és hosszadalmas előkészítésre. Kiválóan alkalmasak gyümölcssalátákhoz, kompótokhoz, krémes poharakhoz, palacsintákhoz és palacsintákhoz, de kifejező gyümölcsrétegként is felhasználhatók tortákhoz, süteményekhez, szeletekhez vagy pohárba tálalt desszertekhez. Gasztronómiai üzemekben gyors gyümölcsös kísérőként használhatók menükhöz vagy reggeli büfékhez, ahol színeikkel és teljeskörű ízükkel örvendeztetik meg a vendégeket. A praktikus csomagolást éttermek, szállodai konyhák, iskolai étkezdék, cateringek, cukrászdák és nagykereskedelmi üzemek értékelik, amelyek megbízható minőséget és könnyű tálalást igényelnek nagyobb mennyiségben.
Összetevők
Felezett, hámozott sárgabarack (60%),ivóvíz, cukor, savanyúságot szabályozó anyag - citromsav.
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 283 kJ/67,6 kcal |
|---|
| Zsír | 0,5 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 16 g |
|---|
| amelyből cukor | 15 g |
| Fehérje | 0,5 g |
|---|
| Só | 0,01 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 2,5 kg |