Bassta Gomba 2,5 kg
Gyors elkészítés, sokoldalú felhasználás és megbízható íz – pontosan ezt kínálják a Sterilizált Bassta gombák 2,5 kg enyhén sós pácban. Az európai eredetű, szeletelt gombákat csak le kell csepegtetni, és máris felhasználhatók tejszínes mártásokhoz, húskeverékekhez, rizottóhoz, tésztákhoz, sütött ételekhez, levesekhez vagy kedvelt pizzatöltelékhez. A nagy kiszerelésnek köszönhetően nemcsak otthoni konyhákban, hanem elsősorban éttermekben, pizzériákban, étkezdékben, menzákban, cateringcégeknél és gyártóüzemekben is ideálisak, ahol a gyorsaság, az egyszerű kezelhetőség és a minden adagban stabil minőség számít. A Bassta gombák egyszerűen praktikus alapanyagok, amelyek időt takarítanak meg és kiválóan kiegészítik a receptek széles skáláját.
Összetevők
Kétspórás csiperke (Agaricus Bisporus), ivóvíz, étkezési só, savanyúságot szabályozó anyag - citromsav, antiosxidáns -L-aszkorbinsav
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 76 kJ/18,2 kcal |
|---|
| Zsír | 0,4 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 0,2 g |
|---|
| amelyből cukor | 0,1 g |
| Fehérje | 2,1 g |
|---|
| Só | 0,63 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 2,55 kg |