Mézes gyűrűk 375 g
Ízletes mézes gyűrűk
A Honey Rings gabonapelyhes mézes gyűrűk kiváló választás ízletes reggeli csemegének. Ropogósak, illatosak és mostantól csökkentett cukortartalommal készülnek, így az egész családnak örömet okoznak. Legjobban tejjel, joghurttal vagy friss gyümölcsökkel kiegészítve ízlenek. Ideális kezdés az új naphoz a gabonapelyhek és a méz szerelmeseinek, kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
Összetevők
Obiloviny 69 % (kukuřičná krupice, pšeničná mouka celozrnná, ovesné vločky, pšeničné otruby, rýžová mouka), cukr, med 5,1 %, glukóza, slunečnicový olej s rozmarýnem (slunečnicový olej, antioxidant: extrakt z rozmarýnu), antioxidant: E306, minerální látka: uhličitan vápenatý, jedlá sůl, aroma.
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 1 495 kJ/357,2 kcal |
|---|
| Zsír | 3 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 71 g |
|---|
| amelyből cukor | 27 g |
| Fehérje | 7,7 g |
|---|
| Só | 0,44 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 1 – obsahuje | Sikér tartalmazó gabonafélék (búza, rozs árpa, zabpehely) és belőlük készült termékek: |
|---|
| Allergének 5 – stopové množství | Földimogyoró és belőle készült termékek |
|---|
| Allergének 6 – stopové množství | Szójabab (szója) és belőle készült termékek |
|---|
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
| Allergének 8 – stopové množství | Száraz csonthéjas termések (mandula, mogyoró, kesudió, paradió, pisztácia, makadámdió, queensland dió) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 375 Gramm |