Biosaurus sajt 15 g (10 db)
Csomagolási egység:
Karton
Sajtos ízű kukoricapelyhek – egészséges nassolás minden alkalomra A Biosaurus sajtos kukoricapelyhek kiváló választás mindenkinek, aki ízletes, kompromisszumok nélküli nassolnivalót keres. Kizárólag ökológiai összetevőkből készülnek, gluténmentesek és tartósítószer-mentesek, így cöliákiában szenvedők számára is ideálisak. A tartós, könnyű, extrudált sajt ízű ropogós snack kicsiknek és nagyoknak egyaránt örömet okoz, és tökéletesen alkalmas iskolai uzsonnára, kirándulásokra vagy csak úgy, ha napközben megkívánja.
Összetevők
kukorica * 80% [liszt *, dara *], napraforgó olaj * 15%, saj fűszer * 5% (glükóz *, só, cukor *, cheddar sajt *, kukorica keményítő *, piros paprika *, hagyma *, élesztő kivonat, fokhagyma *,piros paprika kivonat *, napraforgó olaj *). * Organikus hozzávalók.
Adagolás
--
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 1 914 kJ/457,3 kcal |
|---|
| Zsír | 17,6 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 1,8 g |
| Szénhidrát | 65 g |
|---|
| amelyből cukor | 3 g |
| Fehérje | 7,8 g |
|---|
| Só | 1,4 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 7 – obsahuje | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| kt | 1 | 150 Gramm |