Jázminrizs 5 kg
Adjon ételeinek az ázsiai konyha illatát és hangulatát a 5 kg-os csomagolású jázminrizs segítségével, amely főzés után természetesen finoman ragadós, szépen összetart és remekül illik szószokhoz és szaftos ételekhez. Ideális választás thai és vietnámi ételekhez, stir-fry keverékekhez, curry-hez, poké bowl-hoz, rizses tálakhoz, valamint hús, zöldség vagy tofu mellé, ahol kiemelkedik jellegzetes illata és teljeskörű íze. A nagy kiszerelés kiválóan alkalmas éttermek, bisztrók, sushi éttermek, szállodai konyhák, catering szolgáltatások, iskolai és vállalati étkezdék, valamint háztartások számára, ahol nagyobb mennyiségben főznek és mindig kéznél szeretnének tartani minőségi rizst. Akár autentikus ázsiai menüt készít, akár megbízható rizst keres a mártásokhoz, a jázminrizs ízvilágával egy magasabb szintre emelheti ételeit.
Összetevők
Hosszúszemű rizs
Adagolás
--
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 1 490 kJ/356 kcal |
|---|
| Zsír | 1,2 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 77 g |
|---|
| amelyből cukor | 0,5 g |
| Fehérje | 7,4 g |
|---|
| Só | g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 1 – stopové množství | Sikér tartalmazó gabonafélék (búza, rozs árpa, zabpehely) és belőlük készült termékek: |
|---|
| Allergének 3 – stopové množství | Tojás és belőle készült termékek |
|---|
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
| Allergének 8 – stopové množství | Száraz csonthéjas termések (mandula, mogyoró, kesudió, paradió, pisztácia, makadámdió, queensland dió) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 5 kg |