AG Limonek (20 db)
Citrom frissítő, amely mindig kéznél van és pár másodperc alatt elkészíthető. Az oldható keverék szárított gyümölcslével kellemesen friss ízt és finom savanykás ízt ad a fekete és zöld teának, bonyolult elkészítés nélkül – csak meg kell keverni és kész. Az AG Limonek (20 db-os csomag) ideális irodákba, céges konyhákba, szállodákba, recepciókra, konferenciatermekbe, iskolai büfékbe és catering szolgáltatásokhoz, ahol gyors és praktikus ízesítésre van szükség a vendégek és az alkalmazottak meleg italaihoz.
Összetevők
Étkezési sav: citromsav, szárított citromlé 27,5 % (szárított citromlé, maltodextrin), maltodextrin, aroma
Adagolás
0,4 g / 200 ml tea
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 1 461 kJ/349,1 kcal |
|---|
| Zsír | 0,4 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 62 g |
|---|
| amelyből cukor | 4,5 g |
| Fehérje | 0,3 g |
|---|
| Só | 0,1 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| doboz | 1 | 400 Gramm |