AG Fine Tea fekete tea feketeribizli ízesítéssel 200 g
Az instant ital fekete tea kivonattal és intenzív fekete ribizli ízzel nemcsak az ízlelőbimbóknak kedvez, hanem a szervezetet is támogatja C-vitamin tartalmával. Az AG Fine Tea alacsony energiatartalmának köszönhetően kiváló választás a mindennapi folyadékpótláshoz. Ideális forró italként a hideg napokra, vagy jegesteaként a nyári frissüléshez. Kiváló oldhatósága, telt színe és karakteres íze miatt tökéletes választás iskolai menzák, szociális intézmények vagy más közétkeztetési helyek számára. Egy 200g-os csomag akár 10 liter ízletes ital elkészítésére is elegendő.
Összetevők
cukor, sav: almasav, fekete tea kivonat 2,5 % (fekete tea, maltodextrin), sav: citromsav, aroma, édesítőszer: szukralóz, C vitamin.
Nyomokban tejfehérjét vagy laktózt tartalmazhat.
Adagolás
4 g / 200 ml (200 g / 10 l víz).
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 1 632 kJ/390 kcal |
|---|
| Zsír | g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 92 g |
|---|
| amelyből cukor | 90 g |
| Fehérje | 0,1 g |
|---|
| Só | g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 200 Gramm |