AG Fine Tea fekete tea őszibarack ízesítéssel 200 g
Karakteres íz minden kortyban – az AG Fine Tea instant teaital.
Oldódó teaital fekete tea kivonattal és intenzív őszibarack ízesítéssel. Az AG Fine Tea C-vitaminnal dúsított, alacsony energiatartalmú, és kiválóan alkalmas meleg italként vagy frissítő jeges teaitalként való elkészítésre. Kiváló oldhatósága és telt színe révén ideális választás iskolai menzák, idősek otthonai vagy egyéb közétkeztetési helyek számára. Egy 200 g-os csomag 10 liter ital elkészítésére elegendő.
Összetevők
cukor, fekete tea kivonat 3 % (fekete tea, maltodextrin), savak: (almasav, citromsav), aroma, édesítőszer: szukralóz, C-vitamin.
Nyomokban tejfehérjét vagy laktózt tartalmazhat.
Adagolás
4 g / 200 ml (200 g / 10 l víz).
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 1 651 kJ/394,5 kcal |
|---|
| Zsír | g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 93 g |
|---|
| amelyből cukor | 91 g |
| Fehérje | 0,6 g |
|---|
| Só | 0,4 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 200 Gramm |