AGIBERIA for shake eper ízű 100 g
A kedvelt eper íz finom tejkoktél formájában, amelyet gyorsan és felesleges lépések nélkül elkészíthet. Az AGIBERIA for Shake – eper egy instant keverék, amely finom tejkoktél elkészítésére szolgál. Csak 3 grammot kell hozzáadni 300 ml tejhez, és pillanatok alatt elkészül a hidegen és melegen is fogyasztható ital. A nyári hónapokban kiválóan illik egy hosszú pohárba jéggel, a hidegebb időszakban pedig melegebb változatként is élvezetes. Univerzális felhasználhatósága és népszerű gyümölcsös íze miatt gyermekek és felnőttek számára egyaránt vonzó, és kávézókban, bisztrókban, nyári kertben, iskolai büfékben, sportközpontokban, szállodákban és más vendéglátóipari egységekben is felhasználható, ahol fontos a gyors elkészítés és a vonzó italválaszték.
Összetevők
maltodextrin, aroma, szárított céklalé (maltodextrin, koncentrált céklalé), édesítőszer: szukralóz.
Nyomokban tejfehérjét vagy laktózt tartalmazhat.
Adagolás
2 g / 200 ml tej (100 g / 10 l).
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 1 569 kJ/374,9 kcal |
|---|
| Zsír | g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 93 g |
|---|
| amelyből cukor | 9,7 g |
| Fehérje | 0,3 g |
|---|
| Só | 0,02 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 100 Gramm |