AG puding Pear with cinnamon 740g
Az AG puding Hruška se skořicí 740 g (AG puding Alma fahéjjal) egy finom, gluténmentes desszert praktikus, nagy kiszerelésben, amely ötvözi az érett alma édességét a fahéj finom fűszeres ízével. Kiválóan ízlik önmagában, tejszínhabbal, gyümölcsökkel vagy piskótával kombinálva, és sima állagának köszönhetően ideális torták és desszertek töltelékeként is. A csomagolás akár 10 liter tejhez is elegendő, ami hatékony és megbízható megoldást jelent iskolai étkezdék, éttermek, szállodák, cukrászdák és catering-üzemek számára, ahol fontos a minőség, a kiváló íz és a gazdaságos felhasználás.
Összetevők
kukorica-keményítő, aroma, színezék: béta-karotin.
Nyomokban tejfehérjét vagy laktózt tartalmazhat.
Adagolás
740 g / 10 l tej (14,8 g / 200 ml)
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 1 489 kJ/355,8 kcal |
|---|
| Zsír | 0,1 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 88 g |
|---|
| amelyből cukor | g |
| Fehérje | 0,3 g |
|---|
| Só | 0,04 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 740 Gramm |