AG puding Vanília 740 g
Az AG puding Vanília 740 g egy igazi vaníliás desszert praktikus nagy kiszerelésben, amely teljes ízével és sokoldalú felhasználási lehetőségeivel örvendezteti meg fogyasztóit. A gluténmentes pudingpor kiváló alternatívája a klasszikus édes desszerteknek – önmagában, tejszínhabbal, gyümölccsel vagy keksszel tálalható, konzisztenciájának köszönhetően pedig torták és desszertek töltelékeként is ideális. A csomagolás 10 liter tejhez elegendő, ami hatékony megoldást jelent iskolai étkezdék, éttermek, cukrászdák, szállodák és catering-üzemek számára, ahol megbízható minőség, kiváló íz és gazdaságos csomagolás szükséges.
Összetevők
kukorica-keményítő, aroma, színezék: béta karotin.
Nyomokban tejfehérjét vagy laktózt tartalmazhat.
Adagolás
740 g / 10 l tej (14,8 g / 200 ml)
Tápérték adatok – 100 g keverék
| Energia | 1 487 kJ/355,3 kcal |
|---|
| Zsír | 0,1 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | 87 g |
|---|
| amelyből cukor | 0,1 g |
| Fehérje | 0,3 g |
|---|
| Só | 0,03 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 740 Gramm |