Kuskus 5 kg
Ha gyors, univerzális és könnyű köretre van szükséged, a kuszkusz biztos választás – csak forró vízzel le kell önteni, és pár perc alatt kész is. A konyhában szinte mindenhez remekül illik: köretként húsokhoz és zöldségekhez, alapanyagként vegetáriánus ételekhez, vagy fő összetevőként színes salátákhoz friss zöldségekkel, fűszernövényekkel és fűszerekkel. A 5 kg-os gastro csomagolású kuszkusz ideális választás éttermek, szállodai konyhák, iskolai étkezdék, kórházak, catering szolgáltatások, vállalati étkezdék és nagy kapacitású üzemek számára, ahol a gyors elkészítés, az egyszerűség és a megbízható eredmény számít.
Összetevők
Búzadara durum búzábólAdagolás
Tápérték adatok – 100 g termék
| Energia | 1 490 kJ/356 kcal |
|---|
| Zsír | 1,2 g |
|---|
| amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 69 g |
|---|
| amelyből cukor | 3,3 g |
| Fehérje | 14 g |
|---|
| Só | 0,01 g |
|---|
| Egyéb | g |
|---|
Allergén tartalom
| Allergének 1 – obsahuje | Sikér tartalmazó gabonafélék (búza, rozs árpa, zabpehely) és belőlük készült termékek: |
|---|
| Allergének 3 – stopové množství | Tojás és belőle készült termékek |
|---|
| Allergének 7 – stopové množství | Tej és tejtermék (laktóz is beleértve) |
|---|
| Allergének 8 – stopové množství | Száraz csonthéjas termések (mandula, mogyoró, kesudió, paradió, pisztácia, makadámdió, queensland dió) |
|---|
Logisztikati információk
| Egység | Darabszám | Súly |
|---|
| db | 1 | 5 kg |